top of page

Dodátkova matrace ve tvaru půlměsíce s výplní: kokos + latex na posteli Mimiko - 72x65cm 

materiál: kokosový kokos 3cm + 2cm latex

krycí typ: odnímatelný odnímatelný potah se zipem prošívaný na vycpávacím polyesteru

Rozměr: 72x65

 

 

Kokosové vlákno je přírodní materiál extrahovaný z vláken kokosové palmy, má ortopedické vlastnosti, zachovává přirozenou ventilaci matrace, je odolný proti vlhkosti a parazitům.Aby se zabránilo rozpadu vláken kokosu je impregnované latexem.

Latex je ideální výplňový materiál pro dětské matrace, je přírodní, hypoalergenní a odolný vůči plísním a bakteriím.

 

Matrace je doplněna kokosovým vláknem, který poskytuje podporu pro správný vývoj páteře dítěte. Pokud se matrace používá dítě mladší 6 měsícu , měla by být umístěna s kokosovou stranou nahoru. Když kostní kostra dítěte není tak měkká a hmotnost vzrůstá, což zvětšuje tlak na povrch, může být matrace obrácena měkkou stranou nahoru.

POZOR! Jednou za 2-4 měsíce je nutno matraci otočit, na některých místech se mění nohy a hlava - takové jednoduché akce prodlouží životnost matrace a zabrání poklesu v bodech s největším tlakem.Nejtěžší výplň při výrobě matrací a nejlepší materiál pro zdravý spánek dětí od narození.

Pokud se matrace používá dítě mladší 6 měsícu  , měla by být umístěna s kokosovou stranou nahoru. Když kostní kostra dítěte není tak měkká a hmotnost vzrůstá, což zvětšuje tlak na povrch, může být matrace obrácena měkkou stranou nahoru.

Doba dodání: 5-6 týdnů

Matrace na transformaci 173x77 - Kokos+Latex

2 490,00 KčCena

    Související produkty