top of page

+420 776 001 008

PROČ DŮVĚŘOVAT MIMIKO.CZ ?

Jsme výrobci dětského nábytku.

Snažíme se vytvořit nábytek, který přiblíží rodiče k dítěti. Unikátní design, promyšlené detaily, sofistikovaný styl a obtékané formy výrobků vytvářejí příznivou emocionální atmosféru, která posiluje spojení dítěte s matkou. Vybrali jsme nejlepší vzory dětských postýlek oválných tvarů, nejvhodnější druhy dřevin, testovali jsme jejich pevnost, vytvořili jsme spolupráci s předními výrobci kování, laků a barev.

Naším cílem je vytvořit originální a pohodlný dětský nábytek za dostupné ceny. Neustále pracujeme na zlepšování vzhledu našich výrobků, revizi stávajících modelů a vývoji nových.

Základní požadavky, které dodržujeme při výrobě našeho nábytku:

- nestandardní design - moderní tvar, funkčnost produktu

- pouze masivní dřevo - žádné lepené dřevěné panely nebo dýha - všechny nosné části výrobku pouze z masivu

- bezpečné materiály - přírodní dřevo, netoxické certifikované barvy a laky

- pevné dřevo - buk, jasan

- spolehlivé upevnění - kování od předních výrobců

- správná velikost - výška výrobku, vzdálenost mezi tyčemi v postýlce, hloubka sedadla - všechny parametry odpovídají bezpečnému používání nábytku dítětem

Rádi experimentujeme a děláme radost našim zákazníkům novými výrobky a rádi, když je naše práce je žádana!

Kamenné prodejny

HLAVNÍ PILÍŘE VYROBKŮ MIMIKO.CZ

DESIGN

Dobrou zprávou je, že v důsledku "oříznutých" rohů postýlka ušetří až 30% prostoru v místnosti v porovnání s obyčejnou obdélníkovou postýlkou o stejných rozměrech! MIMIKO je vhodný do středu místnosti, aniž by vytvářel překážku nebo hrozbu poranění o roh (protože tam prostě nejsou žádné rohy). Kromě toho je postýlka dost krásná, aby se stala hlavním prvkem v dětské místnosti.

ÚSPORNOST

Při nákupu postýlky-transformeru MIMIKO obdržíte 7 kusů nábytku, potřebných pro miminko, které byste museli koupit, kdyby se lůžko nebylo možné transformovat:
1. Kolébka
2. Postýlka pro novorozence
3. Dětská ohrádka

4. Postýlka
5. Pohovka
6. Dvě židle (z půlkruhových polovin kolébky)
7. Multifunkční police (ze střední části postýlky)
Je třeba poznamenat, že možnost transformace nešla na úkor estetickému vzhledu. Dosáhnout takové harmonii nábytku není tak snadno. V případě postýlky MIMIKO nemusíte volit mezi vzhledem a funkčností.
S nákupem oválné postýlky-transformeru MIMIKO nemusíte kupovat sedm kusů nábytku potřebného pro dítě

ERGONOMICITA

Při tvorbě postýlky jsme vzali v úvahu algoritmus pohybu matky a interakci s dítětem. Obtékaný tvar umožňuje matce přistupovat k dítěti z obou stran, a počet poloh spodku je navržen s ohledem na zvláštnosti chování a potřeb dítěte v určitých věkových kategoriích:
- nejvyšší poloha spodku je nutná v prvních měsících života dítěte, když se matka často musí sklánět k dítěti, a kdyby to nebylo tak vysoko, bylo by to pro matku dost těžké  a únavné.
- střední poloha spodku může být použita, když se dítě naučí převrátit sebe a nedaleko je ten okamžik, kdy se naučí stát na nohou. Také tato poloha spodku je v budoucnu vhodná k vytvoření pohovky.
- dolní poloha spodku je vhodná pro transformace postýlky na dětskou ohrádku nebo na pohovku s nízkou polohou k sezení.
Další jedinečnou výhodou postýlky MIMIKO je, že může být použita jako domácí kočárek - díky kolečkům lze vozit po domu a nebát se, že dítě zůstane bez dozoru! Rozměry postýlky jí umožňují snadno projít přes standardní dveře.
Dítě lze vozit po domu přímo v postýlce - nyní dítě je vždy pod dohledem a vedle matky!

Mate-li na nás dotazy?

bottom of page