top of page

Kulatá postýlka Mimiko CROWNS

 

Popis:

 

Přinášíme nový design oblíbených rostoucích postýlek Mimiko pro malé prince a princezničky.

Nádherná kulatá postýlka Mimiko CROWNS 9 v 1 má na bočních stranách krásné ozdobné prvky ve tvaru korunek a navodí nádhernou atmosféru snového království v dětském pokojíčku. Stejně jako ostatní postýlky Mimiko, tato jedinečná dětská postýlka spojuje v sobě funkčnost, bezpečnost, úsporu prostoru a kombinuje spoustu transformací, včetně kulaté a oválné varianty postýlky, vhodných pro různé etapy dospívání Vašeho dítěte! Tato rostoucí postýlka je vhodná pro děti od 0 do 6 let.

Naše korunky, stejně jako ostatní designové prvky na jiných postýlkách pro miminka, mají zaoblený tvar a dítě se o ně neporaní, i kdyby se je snažilo prozkoumat rukami či zoubky. 

Mimiko CROWNS je další speciální designovou řadou oválných postýlek, které se v poslední době právem považují za nejlepší volbu postýlek pro miminka.

 

Přírodní - dřevo je krásný materiál a nikdy nevyjde z módy. Nejvíce se hodí do interiéru s přírodními a dřevěnými prvky. Navozuje útulnou atmosféru a přinese do vašeho domova pocit tepla a pohody.

 

Transformace a rozměry postýlky s korunkami:

 

1 - kulatá postýlka/kolébka 77 x 77 cm (vnitřní rozměry 72 x 72 cm), výška postýlky bez koleček 80 cm, na kolečkách / na houpacích lištách 84 cm

2 - pultík se dvěma poličkami, vhodný pro úschovu dětských věcí, o rozměrech 53 x 77 cm (vnitřní rozměry 48 x 72 cm)

3 - oválná postýlka 77 x 125 cm (vnitřní rozměry 72 x 120 cm), výška postýlky bez koleček 80 cm, na kolečkách / na houpacích lištách 84 cm

4 - hrací ohrádka 77 x 125 cm (vnitřní rozměry 72 x 120 cm)

5 - dětská pohovka 77 x 125 cm (vnitřní rozměry 72 x 120 cm)

6 - pohovka větší varianta 77 x 173 cm (vnitřní rozměry 72 x 168 cm)

7 - 2 židle 38 x 77 cm s dětským stolkem 53 x 77 cm

 

Kolečka se dodávají v černé barvě. V nabídce jsou kolečka i v bílé barvě za doplatek 200 Kč/kolečko (pří objednávce stačí uvést do poznámky)- 

Houpací lišty v barvě postýlky jsou součásti balení.

Houpací lišty mužete použivat až do chvili kdy děťátko začne sedět (cca do 6 měsicu).

Kolečka by měla byt používaná do 1 roku ditěte nebo do váhy děťátka do 10 kg , a pak se musí sundat a postavit postýlku rovnou na zem pro větši stabilitu .

Houpací lišty a kolečka musi byt používaná pouze na transformacích  "kulatá kolebka" a "ovalná postýlka", nikoliv na jinych transformacích .

 

Výhody našich postýlek: 

  • Komfort 

  • Bezpečí

  • Stylové provedení

  • Ekologické materiály

  • Vhodné pro děti od 0 do 6 let

  • Šetří místo

 

Doba dodání: na předobjednávku.

 

s dodáním v květnu -7%

 s dodáním v červnu -10%

 s dodáním v červenci -12%

Sleva se vztahuje pouze na postýlku.

Kulatá postýlka 9v1-Mimiko Crowns Natural

12 500,00 KčCena