top of page

Kulatá postýlka - Mimiko ROUND 7v1

 

Rostoucí postýlka 7v1 od Mimiko je vyrobena z kvalitního bukového dřeva .Při výrobě používáme pouze certifikované a kvalitní materiály, aby postýlka sloužila Vám dlouhá léta. Rostoucí postýlka Mimiko je jediná oválná rostoucí postýlka vyrobená v České republice, která má platnou certifikaci kvality a bezpečnosti EN 716-1, což zaručuje, že produkt splňuje přísné evropské normy pro dětský nábytek.

 

Tato rostoucí postýlka nabízí 7 různých variant transformací, které dokonale vyhovují potřebám dítěte různého věku.

Tyto transformace zahrnují:

 

  • Kulatá kolébka - ideální pro novorozence, kulatý tvar postýlky dodává miminku pocit útulnosti a bezpečí. Při upevnění koleček může sloužit jako domácí kočárek a snadno se přemisťovat z jednoho místa do druhého. Nebo při upevnení houpacích lišt mužete jednoduše ukolebát miminko.
  • Odkládací stoleček s 1 poličkou - praktický doplněk pro ukládání plen, hráček a dalších drobných věcí.
  • Postýlka - postýlka od Mimiko je širší než klasické hranaté postýlky( postýlka od Mimiko má šířku 72 cm / hranatá postýlka - 60 cm ), a dítě má více prostoru uvnitř postýlky. Díky zaobleným hranám oválná postýlka šetří až 30% prostoru.
  • Přistýlka k rodičovské posteli - umožňuje dítěti spát blízko rodičů a zároveň bezpečně.
  • Ohrádka - slouží jako bezpečnostní opatření pro děti, které se již samy pohybují.
  • Dětská pohovka od 2 let - praktické řešení pro děti, dítě může vlézt a vylézt z postýlky samostatně.
  • 2 židličky a stoleček - ideální pro kreativní aktivity dětí.

 

Postýlka má 4 úrovně roštu, které umožňují postupně přizpůsobovat výšku postýlky dítěti a jeho potřebám. Tato rostoucí postýlka je ideální kombinací pečlivého provedení a krásného designu, což z ní dělá nepostradatelný