top of page
  • Obrázek autoraMimiko

Nosnost postýlky MIMIKO - 120 kg

Rostoucí postýlka MIMIKO s nosností 120 kg: Bezpečná volba pro Vaše dítě👍🏻

Čekáte miminko a hledáte pro něj bezpečnou a spolehlivou postýlku, kterou bude moci používat i v budoucnu?

Pak by Vás mohla zaujmout rostoucí postýlka MIMIKO s vysokou nosností 120 kg.

Tento produkt se pyšní nejenom svou vysokou hmotnostní kapacitou, ale také kvalitou materiálů, které jsou použity při jeho výrobě. Díky použití pevných kovových uhelníků při montáži roštu postýlky, je MIMIKO schopna snést velkou váhu a zároveň zaručit bezpečnost Vašeho dítěte.

Navíc, rostoucí postýlka MIMIKO se snadno přizpůsobí rostoucím potřebám Vašeho dítěte, díky možnosti úpravy výšky matrace a odnímatelným bočnicím. Tento nábytek může tak sloužit dítěti i v dospívání.

Pokud se rozhodnete pro rostoucí postýlku MIMIKO, můžete se tedy spolehnout na její pevnost, bezpečnost a dlouhou životnost. S tímto produktem se nemusíte bát používat postýlku delší dobu a klidně uspávat Vaše dítě v ní s klidem na srdci.

🙅🏼‍♀️Omylné tvrzení:

1. "Postýlka musí mít podpěrnou nohu, která v této délce zaručuje pevnost" - Toto tvrzení není správné. Rostoucí postýlka MIMIKO má výkonný rošt a je vybavena pevnými kovovými držáky a speciální konstrukcí pro upevnění roštu. To znamená, že podpěrnou nohu nepotřebujete, což navíc přispívá k zachování estetického vzhledu postele.

2. "Díky otvorům v roštu se sníží nosnost postýlky na 35 kg" - Toto tvrzení není správné. Otvory v roštu neovlivňují nosnost postýlky. Naopak, umožňují lepší cirkulaci vzduchu a snižují riziko vzniku plísní a škodlivých látek v matraci.

❗️Je však důležité si uvědomit, že postýlka v největší transformaci musí být bez koleček a houpacích lišt a musí stát rovně na podlaze, aby byla co nejstabilnější a bezpečná pro dítě.

Pokud mate na nás ještě nějaké dotazy - rádi zodpovíme a pomůžeme s výběrem ❤️24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tipy na bezpečný spánek novorozence

Bezpečný spánek novorozence je velmi důležitý, aby se minimalizovalo riziko syndromu náhlého úmrtí kojence (SIDS). Níže jsou uvedeny některé tipy, jak zajistit bezpečný spánek pro novorozence: 1️⃣ Pol

Comments


bottom of page